Kaupallinen akkuenergian varastointijärjestelmä

Kaupallinen akkuenergian varastointijärjestelmä

Tiedot
Kennotyyppi: LFP-3.2V280Ah
Modulaarinen kokoonpano: 1P52S
Järjestelmän kokoonpano: 1P260S
Kennojen jännitealue: 650V ~ 936V
Kennon nimelliskapasiteetti: 232 kWh
Max. Virta: 192A
Luokituksen
Teollinen ja kaupallinen ESS
Share to
Lähetä kysely
Kuvaus
Tekniset parametrit

Kaupallisen akkuenergian varastointijärjestelmän ominaisuudet ja edut

product-1268-1013

Taloudellinen ja tehokas:

Ottaa käyttöön yhden-klusterin DC-puolen suunnittelun, jotta rinnakkaisessa kapasiteetissa ei häviäisi. Kolmen-tason topologian ja älykkään lämmönhallinnan ansiosta PCS-muunnostehokkuus huippunopeuksilla ylittää 91 %.

Älykäs käyttö ja huolto:

Modulaarinen rakenne ja suora rinnakkaisliitäntätekniikka mahdollistavat joustavan, joustavan laajenemisen ja parantavat merkittävästi O&M-tehokkuutta.

Korkea suorituskyky:

Korkean energiatiheyden suunnittelu tukee tehokasta kuljetusta esikootuilla-akkumoduuleilla.

Joustava kokoonpano:

Sisältää mustan -käynnistystoiminnon hätäjännitteen tukemiseen ja kaksi MPPT-liitäntää moni-jono PV-paneeliliitäntää varten.

Tekniset tiedot:

Malli: DG-ELS26001Y 232K

Teho: 232 kWh

Nimellisteho: 125 kW

Kokoonpano: 1P260S (solu-taso)

Jännitealue: 650V ~ 936V

Mitat: 1045 × 1360 × 2326 mm

Turvallisuus ja jäähdytys: perfluoriheksanonipalonsammutusjärjestelmä; IP54 luokitus.

Tiedonsiirto: RS485, LAN

Kaupallinen akkuenergian varastointijärjestelmä Järjestelmän tiedot

 

Malli

DG-ELS26001Y 232K

DC-sivuparametri

Solutyyppi

LFP-3.2V280Ah

Modulaarinen kokoonpano

1P52S

Järjestelmän konfigurointi

1P260S

Kennojen jännitealue

650V~936V

Solun nimelliskapasiteetti

232 kWh

Max. Nykyinen

192A

AC-puolen parametri

Nimellislähtöteho

125 kW

Nimellisjännite

AC380/400V

Nimellisvirta

189A

Nimellistaajuus

50/60 Hz

Lähtöaalto

Vähemmän tai yhtä suuri kuin 3 %

Järjestelmä Parametri

Koko

1045*1360*2326mm

Viestintä

RS485, LAN

IP-luokka

IP54

FPS

Perfluoroheksanoni, aerosoli, komposiittidetektori

Käyttölämpötila Alue

-20 ~ 55 astetta (edistämistä vaaditaan yli 45 astetta)

Sallittu kosteus

0-95 % (ei tiivistyvä)

Sallittu korkeus

Vähemmän tai yhtä suuri kuin 2000 (vähennys vaaditaan yli 2000)

 

99,9 % MPPT:n tehokkuudesta; Moni-lataustila-purku; Vahva tuoteominaisuus; Korkealaatuinen puhdas siniaalto AC virtalähde; Nimellisteho jatkuva lähtö.

product-1267-713
product-1267-713

 

Suositut Tagit: kaupallinen akkuenergian varastointijärjestelmä, Kiina kaupallisten akkujen energian varastointijärjestelmien valmistajat, toimittajat, tehdas

Lähetä kysely
Ota yhteyttäjos on kysyttävää

Voit ottaa meihin yhteyttä joko puhelimitse, sähköpostitse tai alla olevalla verkkolomakkeella. Asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä pian.

Ota yhteyttä nyt!